با توجه به اینکه سایت انجمن طب فیزیکی و توانبخشی تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی به اعضا و همکاران و همچنین اطلاع رسانی به سایر رشته ها و عموم مردم و مصادر ذیربط می باشد، و نظر به اینکه زیر ساخت های سایت قبلی مناسب به روز و امکاناتی جهت عضویت و … نبود و همچنین برگزاری و شرکت در انتخابات آنلاین طبق دستور وزارت بهداشت منوط به عضویت رسمی اعضای انجمن می باشد، تصمیم بر آن شد که با بروزرسانی سایت امکانات مورد نیاز همکاران اضافه گردد…

ویژگی های اضافه شده به سایت:

• سیستم عضویت همکاران
• پروفایل شخصی برای همکاران جهت نمایش به عموم
• ظاهر مدرن و ریسپانسیو با تلفن های همراه و تبلت ها
• دریافت کد عضویت در انجمن جهانی
• دسترسی به همه بخشنامه ها و آیین نامه های مرتبط با رشته
• اضافه شدن آرشیو کنگره ها (به زودی به روز رسانی می شود)
• صفحات ویژه انجمن ها استانی (به زودی به روز رسانی می شود)

انواع عضویت:

فعلا دو نوع عضویت در سایت تعریف شده است:

• عضویت عادی در سایت که فقط نسبت به عدم عضویت اجازه دیدن برخی صفحات را به فرد عضوشده می دهد
• عضو رسمی انجمن طب فیزیکی و توانبخشی (با پرداخت ۲۰۰هزار تومان) که موارد زیر را شامل می شود:

o شرکت در انتخابات سالانه انجمن
o اولویت ثبت نام در کنگره سالانه و کارگاه های برگزار شده توسط انجمن
o عضویت رایگان در انجمن جهانی طب فیزیکی وتوانبخشی
o استفاده از مطالب علمی و ژورنال های انجمن جهانی طب فیزیکی
o نمایش اطلاعات پزشک (آدرس و شماره تماس کلینیک) در سایت انجمن طب فیزیکی وتوانبخشی

راهنمای عضویت:
از منو متخصصین طب فیزیکی گزینه ثبت نام و عضویت (اینجا کلیک کنید) انتخاب شود و بر روی یکی از موارد عضویت کلیک کنید و فرم مورد نظر تکمیل شود (قبل از نام کوچک خود کلمه دکتر نوشته شود) بعد از ثبت نام و ورود وارد صفحه کاربری خواهید شد (در صورت منتقل نشدن اتوماتیک، صفحه کاربری از منو متخصصین طب فیزیکی قابل دسترسی است). پس از ورود به صفحه کاربری از قسمت پروفایل اطلاعات و عکس پروفایل کاربری خود را به روز رسانی کنید (کد ملی شما به هیچ یک از اعضای سایت نمایش داده نخواهد شد، شماره موبایل و دانشگاه محل تحصیل فقط برای اعضای رسمی انجمن نمایش داده خواهد شد). پس از تکمیل این اطلاعات پروفایل شما در قسمت اعضای رسمی انجمن در منو متخصصین طب فیزیکی و توانبخشی برای عموم (به جز اطلاعاتی که ذکر شد) با قابلیت جستجو بر اساس نام و با فیلترهای حیطه فعالیت و استان نمایش داده خواهد شد.

اعضای رسمی می توانند در قسمت اشتراک ها کد اشتراک و عضویت در انجمن جهانی را دریافت کنند. نحوه عضویت در انجمن جهانی به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

*توجه: پس از ثبت نام رایگان (ثبت نام در سایت) اکانت شما غیرفعال خواهد بود تا به تایید مدیر سایت برسد؛ اما در ثبت نام رسمی و عضویت انجمن بلافاصله اکانت شما فعال خواهد شد.

**توجه: اگر به هر دلیل در حین ثبت نام به صورت عضو رسمی ثبت نام شما تکمیل نشد و پرداخت ناتمام ماند، نیاز به ثبت نام مجدد نمی باشد و با همان نام کاربری و کلمه عبوری که ثبت نام اولیه را انجام داده اید، وارد (از اینجا) سایت شوید و در صفحه کاربری که پس ورود به این صفحه منتقل می شوید، از قسمت اشتراک ها اقدام به پرداخت کرده و ثبت نام خود را کامل کنید.

***توجه: حتما پس از ثبت نام اولیه از صفحه کاربری و قسمت پروفایل فرم مربوطه را پر کرده و با بارگزاری عکس پروفایل انجمن را در تهیه بانک اطلاعاتی کامل از اعضا یاری کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *